پشم شیشه پلاست, پوششی

خرید پشم شیشه پلاست برای سوله‌های مرغداری تخم گذار و مرغداری گوشتی

Spread the love

پشم شیشه پلاست در سقف سوله‌ها مرغداری تخم گذار و مرغداری گوشتی موجب کاهش انرژی حرارتی و جلوگیری از کاهش دما می‌شود. در سالن‌های مرغداری تخم گذار و مرغداری گوشتی که عایق کاری حرارتی نشده‌اند اگر دمای بیرون 22درجه کمتر از دمای داخل سالن باشد از هر متر مربع سالن در هر ساعت 370 کیلوژول گرما اتلاف میشود. با استفاده از عایق کاری و پشم شیشه پلاست می‌توان این مقدار را بسیار کاهش داد، از سرد شدن سالن مرغداری تخم گذار و مرغداری گوشتی به شدت جلوگیری کرد.

عایق‌کاری، و جلوگیری از اتلاف انرژی یکی از نکات مهم در ساختمان‌ها و سوله‌ها می‌باشد. امروزه با توجه به افزایش هزینه‌های انرژی عایق‌های حرارتی بهترین و مهم‌ترین عامل برای کنترل و مصرف انرژی ساختمان‌های و سوله‌ها و استفاده از پشم شیشه پلاست می‌باشد.

استفاده از پشم شیشه پلاست رو به افزایش است. عایق کاری حرارتی تا 50درصد هزینه سوخت سوله‌ها و ساختمان‌ها را کاهش می‌دهد. با عایق بندی سوله‌ها با پشم شیشه پلاست و ساختمان‌ها تنها به مقدار کمی شاید در حدود 5 درصد به هزینه‌های ساخت و ساز آن‌ها اضافه می‌شود، ولی در کل به مقدار زیادی انرژی ذخیره می‌شود. علاوه بر این ساختمان‌ها و سوله‌های عایق‌دار در هنگام خرید و فروش نیز بسیار با ارزش‌تر از ساختمان‌ها و سوله‌هایی هستند که بدون عایق به فروش می‌رسد.

شرکت پوشش پلاست ابتکار موفق به نوآوری محصول جدید در زمینه عایق‌های پوششی به نام پشم شیشه پلاست به شماره ثبت اختراع 80531 در سایزهای متفاوت نموده است. عایق پشم شیشه پلاست یکی از جدیدترین و اقتصادی‌ترین سقف کاذب صنعتی مناسب جهت استفاده در سوله‌ها و سازه‌های صنعتی به‌شمار می‌رود. پشم شیشه پلاست به‌علت دارا بودن دو جز کاملا عایق کارتن پلاست و پشم شیشه یک سقف کاذب آکوستیک مدرن صنعتی و عایقی فوق العاده برای حفظ گرما و سرما ساختمان‌ها و سوله‌ها می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 10 =